“tomurcuğum”

Ne kadar çok bekledim seni, ne kadar da sabreyledim gelip de gönlüme oturmanı. Senden öncesi vardı ama biliyordum ki senden sonrası baharın en güzel çiçeklerinin üzerinde raks eden bir kelebek sevinci olacaktı.

Bir gün sessizce ama derinden içime gelip yerleşiverdin.  Bir anda gönlümün vuslatını gerçekleştirdin şimdiye kadar tatmadığım vuslatlarla. Ellerini tutamadan yaşattığın sıcaklığın ve huzurun en derinini. Şimdi öylesine içimde kıpırtılarını hissetmek, kalp pıtırcıklarına şahit olmak tarifi imkansız bir mutluluk.

Hayatımın geri kalanı için yalnız sen adına kararlar alabilmek ve yalnızca seni düşünerek adımlar atmak benliğimin bonservisi gibi gözükse de, sana adanan bir ömrümün olacağını bilmek bahtiyarlıkların en yücesi…

Nasıl kokacağını bilmiyorum ama şimdiden biliyorum ki cennetin bir köşesinden savrulan amberlerin kokusunu andıracak gül tenin. Ellerin yumuş yumuş kardelenleri anlatacak bana, dudakların ,yanakların Gül’ün en taze renklerinden bir cümbüş sunacak bana. Sesin en güzel şarkıcının en güzel ezgisinden daha da büyüleyici olacak ve dolduracak yuvamızın odalarını, yankılanacak duvarlarında.  Seninle birlikte hayatın anlamı daha da derinleşecek, yaşamak bir cümbüşü andıracak.

Seni bekliyorum tomurcuğum…

Seni çok seviyorum meleğim….

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s